Klinika VESUNA funkcjonuje na rynku medycyny estetycznej wiele lat i wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem pośród mieszkańców Małopolski. Bogata oferta usług z pogranicza medycyny estetycznej oraz laseroterapii wzbudza zainteresowanie pośród kobiet jak i mężczyzn. Zabiegi znajdujące się w ofercie nie tylko poprawiają wygląd czy kondycję zdrowotną, ale przede wszystkim podwyższają samocenę pacjentów Kliniki VESUNA.

 

Klinika składa się z dwóch nowoczesnych Klinik Medycyny Estetycznej i Laseroterapii – na ulicy Dobrego Pasterza 118C/LU11 i w biurowcu HEXAGON przy ulicy Zamkniętej 10 lok. 4. Obie placówki są wyposażone w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Tym samym podczas zabiegów wykorzystuje się innowacyjne, a także bezpieczne technologie, co oczywiście przekłada się na poziom komfortu pacjentów podczas zabiegu leczenie chrapania kraków.

Wykwalifikowany zespół Kliniki VESUNA sięga tylko po sprawdzone oraz przebadane preparaty, z polskimi, światowymi certyfikatami świadczące o ich jakości.

 

Klinika VESUNA na bieżąco śledzi trendy oraz technologie, które pojawiają się na rynku. Co oczywiście przekłada się na zróżnicowaną ofertę zabiegów Kliniki z pogranicza medycy estetycznej, laseroterapii oraz ginekologii estetycznej. Urządzenia medyczne znajdujące się w obu gabinetach posiadają certyfikaty CE oraz FDA.

 

Pracownicy Kliniki VESUNA do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, to właśnie ich pacjent jest dla nich najważniejszy. Bezpośrednio przed zabiegiem mogą oni skorzystać z profesjonalnych konsultacji z doświadczonym pracownikiem Kliniki. Faktem jest, że konsultacje stwarzają niepodważalną okazję dobrania najlepszych zabiegów, terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.

W trakcie zabiegu, personel Kliniki dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom optymalny komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które dla Kliniki ma ogromne znaczenie.

Zadowolenie pacjentów z efektów zakończonej kuracji lub zabiegu i uśmiech na ich twarzach jest kołem napędowym Kliniki VESUNY. To sprawia, że personel nieustannie podnosi własne umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, śledząc trendy pojawiające się na dynamicznie rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

 

#leczeniechrapaniakraków

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *