Konsultacje online stały się szczególnie popularne w czasach pandemii. Unikanie skupisk chorych pacjentów i pozostawanie w domu przyświecało lekarzom i placówkom, którzy zdecydowali się przyjąć taką formę wizyt.

Mimo że gabinety znów otworzyły swoje drzwi, wiele z pacjentów wciąż wybiera formę konsultacji online. Dlaczego?

Wygoda, bezpieczeństwo i sprawność wizyt wpasowały się we współczesny, dynamiczny styl życia. Szczególnie że dzięki konsultacji online, poza diagnozą uzyskać możesz receptę online bądź e zwolnienie.

Bogata oferta w jednym miejscu

Medyk online przyjmie Cię na wizytę w niecałą godzinę po zapisaniu się i opłaceniu konsultacji. Te odbywają się przez telefon, a zbierany wywiad jest jeszcze bardziej szczegółowy niż ten w gabinecie lekarskim.

Podczas konsultacji lekarz wypisać może e receptę online na potrzebne Ci leki bądź przedłużyć receptę tych już stosowanych. Medyk online recepta: wypisze Ci również środki antykoncepcji hormonalnej lub awaryjnej. Dodatkowo zinterpretuje Twoje wyniki krwi i podpowie kolejny krok leczenia. Jeśli potrzebujesz konsultacji psychologicznej lub psychiatrycznej, możesz odbyć ją przez Internet bez wychodzenia z domu.

Twój stan zdrowia uniemożliwia pracę? — możesz liczyć na e-zwolnienie.

Czy warto korzystać z e recepty i lekarza online?

Prostota obsługi systemu zapisów na konsultacje zachęca do korzystania z jej walorów. Intuicyjna i wygodna płatność gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i natychmiastowe zapisanie na konsultację.

Jeśli źle się czujesz, nie musisz wychodzić z domu i narażać się na kontakt z innymi chorymi osobami. Wizyta domowa nabiera innego znaczenia i odbywa się na Twoich warunkach. Czasy, kiedy musiałeś stać w kolejce w przychodni, pomału mijają. Teraz możesz mieć swojego stałego lekarza online, który będzie znać Twoją medyczną historię i z indywidualnym podejściem zadba o Twoje zdrowie.

Profesjonalizm lekarza i szybkość w rejestracji sprawiają, że służba zdrowia nabiera nowych barw i zaufania coraz szczerszego grona społeczeństwa.

Lekarz online — jak zaufać przez Internet?

Wybierając lekarza online, nie musisz ufać w ciemno. Dostępność szczegółowych danych o wykształceniu, doświadczeniu i zbiór opinii innych pacjentów dostarczają większej ilości przydatnych informacji niż o lekarzu w gabinecie stacjonarnym. Przed zapisaniem się na wizytę dobrze wiesz, kogo wybierasz.

W przypadku, kiedy medykowi online nie uda się Ci pomóc — opłata za konsultację zostaje zwrócona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *